startup-logo

Chcesz sprawdzić swój
pomysł, zbudować MVP
i rozpocząć swoją drogę
jako przedsiębiorca?

Chcesz sprawdzić swój pomysł, zbudować MVP i rozpocząć swoją drogę jako przedsiębiorca?

Możemy Ci pomóc. Merytorycznie, finansowo, administracyjnie.
Szukamy osób, które mają pomysły na etapie Pre-seed,
aby pomóc im rozpocząć przygodę.

hero divider

Oczekujemy:

alex-icon-engage-01

Zaangażowania

Chcemy pomóc Ci zweryfikować pomysł, ale nie zrobimy tego za Ciebie.

alex-icon-engage-02

Gotowej prezentacji

W formie pitch deck, aby ocenić czy potrafimy Ci pomóc.

alex-icon-engage-03

Wielkość projektu

Budowa MVP:
- krócej niż 3 msc,
- mniej niż 100 tys.

Jak to działa?

 • 1. W pierwszym etapie przeprowadzamy rekrutację osób z ciekawymi pomysłami. Jeśli zależy Ci bardzo na ochronie swojego pomysłu, możemy przed rozpoczęciem rozmów podpisać NDA.
 • 2. Po wybraniu najciekawszych projektów umawiamy się na rozmowę, i wybrane 3-5 projektów otrzymają pierwsze finansowanie.
 • 3. Finansowanie poprzedzone jest stworzeniem biznes planu, w którym ustalimy plan na zweryfikowanie Twojego pomysłu na rynku. Podpiszemy także na tym etapie umowę, która określi podział udziałów w przyszłej spółce, jeśli zdecydujemy się wspólnie otworzyć ją w przyszłości. Bazujemy na zasadzie proporcjonalności wkładu (finansowego, merytorycznego, pracy) w biznes. Twoje udziały zatem będą się zwiększać/zmniejszać proporcjonalnie do wkładu innych osób w biznes - w myśl zasady, by każdy odnosił takie korzyści, jakie wypracował.
 • 4. Przechodzimy do badania rynku, i na ten etap otrzymujesz od nas kontakty + potrzebne środki na sprawne przeprowadzenie tego etapu.
 • 5. Po badaniu rynku podejmujemy decyzję - zarówno my, czy idziemy dalej i projekt ma sens, jak i Ty - czy Twoje założenia się sprawdziły, projekt ma sens i chcesz go robić z nami na ustalonych wcześniej zasadach. Jeśli wszyscy chcą kontynuować współpracę - idziemy w to dalej. Jeśli jakaś strona rezygnuje, wówczas anulujemy naszą umowę. Możesz projekt robić samodzielnie / z innym partnerem.
 • 6. Jeśli chcemy kontynuować naszą współpracę, wówczas aktualizujemy biznes plan w oparciu o badanie rynku i finansujemy stworzenie MVP.
 • 7. Otwarcie spółki może przebiegać jednocześnie od pkt 6, może odbywać się dopiero po zbudowaniu MVP - w zależności od produktu i potrzeb.

O nas

Prowadzimy i pomagamy prowadzić naszym partnerom firmy od parunastu lat. Dotychczas działaliśmy w obszarach tradycyjnych (księgowość, rekrutacja, call center, marketing, pośrednictwo pracy), ale z coraz większym powodzeniem inwestujemy w nowe technologie (aplikacje mobilne, software, sztuczną inteligencję, systemy pracy zdalnej. Szukamy nowych osób i projektów, chcąc im pomóc w stawianiu pierwszych kroków w biznesie.

invest-carnival-banner-m

Zgłoś projekt

  Dodaj pliki

  saveup-logo

  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA

  NIP: PL 5213657169
  REGON: 146914623
  KRS: 0000480258

  Adres

  ul. Drawska 29A/87

  02-202 Warszawa