Co oferujemy?


- Kapitał od 10 tysięcy (gwarantowane minimum) do 150 tysięcy na projekt w 1 fazie,

- wsparcie merytoryczne w przygotowaniu produktu na rynek,

- wsparcie sprzedażowe, kontakty,

- wsparcie administracyjne (księgowość, biuro),

- możliwość wycofania się ze współpracy nawet po etapie badania rynku, z zachowaniem pełni praw do Twojego pomysłu i danych, jakie udało nam się zebrać. Jeśli z jakichś przyczyn współpraca nie będzie Ci się podobać - mówisz nam pass, i rozwijasz projekt dalej sam.


Zgłoś się
Wypełnij formularz

Oczekujemy:


Jak to działa?

   • 1. W pierwszym etapie przeprowadzamy rekrutację osób z ciekawymi pomysłami. Jeśli zależy Ci bardzo na ochronie swojego pomysłu, możemy przed rozpoczęciem rozmów podpisać NDA.
  • 2. Po wybraniu najciekawszych projektów umawiamy się na rozmowę, i wybrane 3-5 projektów otrzymają pierwsze finansowanie.
  • 3. Finansowanie poprzedzone jest stworzeniem biznes planu, w którym ustalimy plan na zweryfikowanie Twojego pomysłu na rynku. Podpiszemy także na tym etapie umowę, która określi podział udziałów w przyszłej spółce, jeśli zdecydujemy się wspólnie otworzyć ją w przyszłości. Bazujemy na zasadzie proporcjonalności wkładu (finansowego, merytorycznego, pracy) w biznes. Twoje udziały zatem będą się zwiększać/zmniejszać proporcjonalnie do wkładu innych osób w biznes - w myśl zasady, by każdy odnosił takie korzyści, jakie wypracował.
  • 4. Przechodzimy do badania rynku, i na ten etap otrzymujesz od nas kontakty + potrzebne środki na sprawne przeprowadzenie tego etapu.
  • 5. Po badaniu rynku podejmujemy decyzję - zarówno my, czy idziemy dalej i projekt ma sens, jak i Ty - czy Twoje założenia się sprawdziły, projekt ma sens i chcesz go robić z nami na ustalonych wcześniej zasadach. Jeśli wszyscy chcą kontynuować współpracę - idziemy w to dalej. Jeśli jakaś strona rezygnuje, wówczas anulujemy naszą umowę. Możesz projekt robić samodzielnie / z innym partnerem.
  • 6. Jeśli chcemy kontynuować naszą współpracę, wówczas aktualizujemy biznes plan w oparciu o badanie rynku i finansujemy stworzenie MVP.
  • 7. Otwarcie spółki może przebiegać jednocześnie od pkt 6, może odbywać się dopiero po zbudowaniu MVP - w zależności od produktu i potrzeb.

O nas


Prowadzimy i pomagamy prowadzić naszym partnerom firmy od parunastu lat. Dotychczas działaliśmy w obszarach tradycyjnych (księgowość, rekrutacja, call center, marketing, pośrednictwo pracy), ale z coraz większym powodzeniem inwestujemy w nowe technologie (aplikacje mobilne, software, sztuczną inteligencję, systemy pracy zdalnej. Szukamy nowych osób i projektów, chcąc im pomóc w stawianiu pierwszych kroków w biznesie.

Zgłoś Projekt

 


    Dodaj pliki